Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návod na život

 Spousta z nás hledá návod, jak žít, jak jíst, jak cvičit, jak myslet, aby jsme se cítili dobře, byli užiteční a spokojení.

Většina příruček, partner, známí, zákoník nám říkají co je dobře co je špatně, ale většina těchto předpokladů určení co je správné se zakládá na většinovém přístupu. Ale každý člověk je originál, jinak myslí, vyznává jiné hodnoty, vyrostl v jiném prostředí, každý z nás je originál, dokonalý v něčem jiném než ostatní. Jsi dokonalý(á) jen je potřeba najít návod na sebe, jak fungovat s maximálním uspokojením sebe a tvé reality.

První krok je nic neodsuzovat a pozorvat. Neříkejte si tohle to nebo támhleto je špatně když dělám, ale pozorujte jestli to má pro vás přínos. Když něco jíte pozorujte jestli jste po tom a tom jídle unavení, ale pokud jsem unavený po nějakém jídle a za hodinku mám energie na 5 hodin to zas nebude špatné jídlo ne?  Naslouchejte co vám kdo radí, ale neberte to za pevnou půdu pod nohama, zkuste to a uvidíte. 

Vše zkoušejte, až najdete ten pravý návod na vás samotné. 

Pozorujte, jaký vliv kde jaká činnost na Vás má a pak je skládejte, až najdete ideální stav. Pozorujte nejenom, jak se cítíte, ale jak se chováte, jak tvoříte, jak vliv to co děláte má na vaše okolí. Prospívá to vám a okolí, tak je to dobře ať je to cokoliv.  Jeste klidně kefírové mlíko s rybím salátem, když víte, že je vám po tom dobře.

Zkoušej, pozoruj, hledej.

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< leden / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 27146
Měsíc: 251
Den: 4